image0

Mérkőzéseink hírmondója

Folytatódott utánpótlás csapataink számára a tavaszi idény. A múlt heti első forduló után ezúttal is három csapatunk lépett pályára az utánpótlás bajnokságokban. U14-eseink Bugyin léptek pályára és 2-0 arányban diadalmaskodtak!

U19-es fiú együttesünk a Regionális Közép-Nyugat csoport nyitófordulójában, Ajkán elszenvedett vereség után hazai pályán szeretett volna javítani Biatorbágy elleni. Szerencsére ez sikerült, 4-3-as győzelmet arattak. Érdekesség, hogy mind a négy csákvári gólt Szajkó Levente szerezte! Ezzel a gárda jelenleg a táblázat ötödik helyén áll, így a dobogó legalsó foka abszolút elérhető.

Imrik László vezetőedző: „Értékes győzelmet arattunk! Több góllal kellett volna vezetnünk már az első félidőben, de sajnos kimaradtak a helyzeteink. Az első gólunk után, le kellett volna zárni a mérkőzést, de ezt nem tettük meg, így az ellenfél helyzet nélkül egyenlített. Csapatunk erejét mutatja, hogy 3-3 után a hajrában sikerült megnyerni a mérkőzést!”

A tél folyamán kissé meggyengült U17-es együttesünk a Regionális Közép B-csoportban a Főnix elleni múlt heti döntetlen után a győzelem reményével fogadta az igen jó erőkből álló Mészöly Focisulit. Sajnos a vendégek 4-2 arányban győztek.

Raffai Rudolf vezetőedző: „Az az igazság, hogy nem voltunk partiban velük a találkozó elején. Csak azután jöttünk fel és szépítettünk, hogy az ellenfél lecserélte a legjobbjait. Sajnos nem volt benne a meccsben a győzelem, talán az eredmény is rénk nézve hízelgő!”

U14-es csapatunk új edzővel kezdte a tavaszi idényt. A Regionális Közép-Nyugat csoport első fordulójában sima vereséget szenvedtek hazai pályán Dunaújváros ellen, most azonban javítani tudtak Bugyin.

Moskovits Gábor vezetőedző: „Egy fegyelmezetten védekező csapat ellen játszottunk, akik gyors kontrákra rendezkedtek be. Igyekeztünk nagyon sokat birtokolni a labdát, hogy mi irányítsuk a mérkőzést. Nehezítette a dolgunkat, hogy már az 5. percben kiállították a kapusunkat, így bár az ellenfelünk is később megfogyatkozott több mint 60 percig emberhátrányban fociztunk. Ahogy időben léptünk előre, egyre inkább érvényesült az akaratunk. Örülök, hogy időnként már látszik, hogy mit is akarunk játszani. A két gólon kívül, sok helyzetet és még egy büntetőt is kihagytunk, így azt gondolom, megérdemelten nyertünk. Sokat kell még fejlődnünk, de jó úton járunk!”